PRIVÁT GÁLFY

Horný Smokovec 30
062 01, Vysoké Tatry
Slovensko

GPS:
N 49° 08,379´
E 20° 13,997´

Kontaktná osoba

Sylvia Gálfyová
tel: +421 903 654 747
email: privat@galfy.sk

Aktuálne počasie

Región Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry

Privát Gálfy ponúka ubytovanie v súkromí vo Vysokých Tatrách

Privát Galfy je ideálnym východiskovým bodom na poznávanie Vysokých Tatier. Na území TANAPu sa nachádza približne 600 km značkovaných chodníkov, ktoré vás dovedú k najzaujímavejším miestam Vysokých Tatier. Turistické chodníky prechádzajúce dolinami umožňujú výstupy na tatranské chaty, niektoré náročné aj menej naročné tatranské vrcholy ako aj prechody cez tatranské sedlá. Ťažké úseky sú zaistené reťazmi, ktoré napomáhajú najmä v prípade zhoršenia počasia.

V čase od 1. novembra do 15. júna je približne 230 km značkovaných chodníkov uzavretých. V danom termíne je možné navštíviť všetky tatranské chaty, okrem Chaty pod Rysmi.

Viac ako 120 ročnú tradíciu má člnkovanie na Štrbskom plese. Po takmer 30 rokoch je člnkovanie na Štrbskom plese opäť obnovené, čo ocenia všetci milovníci nádhernej tatranskej prírody.

Ďalšie letné aktivity a možnosti trávenia voľného času vo Vysokých Tatrách sú tatrabob a paintball v Tatranskej Lomnici, golf vo Veľkej Lomnici. Zaujímavým spestrením voľného času pre tých odvážnejších môžu byť vyhliadkové lety, paragliding, bungee jumping, super káry Stanley Rider, Mountainboard, Summertubing. Množstvo zážitkov zažijete pri jazde na koni, konských záprahoch, jazde na kočoch s konským záprahom.
Po dlhom a namáhavom dni zrelaxujte v Aquacity Poprad

Od decembra až do mája máte možnosť zalyžovať si vo Vysokých Tatrách na viac ako 20 km upravovaných zjazdovkách pre viac i menej náročných. Lyžiarske strediská nájdete na Štrbskom plese, Jakubkovej lúke v Novom Smokovci, v Tatranskej Lomnici na Jamách, v Ždiari - Strednici, v Bachledovej doline, v Liptovskej Tepličke, Lučivnej, prípadne sa lanovkou môžete vyviezť do sedla na Skalnaté pleso. Ľahšiu lyžovačku ponúka vlek na Štarte - čučoriedky pod Skalnatým plesom.

Nezabudnite, že u nás ubytovaní hostia môžu využiť 5% zľavu a poradenstvo v našej požičovni, kde nájdete všetko, čo potrebujete pre aktívne strávenú dovolenku vo Vysokých Tatrách.

Vysokohorské chaty

Prechody cez sedlá

Túry na vrcholy